Dzień Mamy i Taty, zakończenie roku szkolnego

Kolejny przedszkolny rok już za nami! W przedszkolu Kropelka 2, 26 i 27 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku połączone z Dniem Mamy i Taty.

W środę 26 czerwca świętowały najstarsze przedszkolaki, grupa  „Zielonych Kropelek”, a  w czwartek połączone siły: „Niebieskich Kropelek” i najmłodszych „Żółtych Kropelek”. Dzieciaki  z tej okazji przygotowały całą masę niespodzianek dla  swoich rodziców. Niezwykłe pokazy taneczne i  piosenki. Oryginalne , kolorowe prezenty. Wszystko zorganizowane pod czujnym okiem  troskliwych cioć. Do tego smaczny i zdrowy poczęstunek.  Nie zabrakło też przemówień, dyplomów i kwiatów. Pani dyrektor podsumowała miniony przedszkolny rok . Cała uroczystość pełna była ciepłych emocji . Wzruszeni byli nie tylko rodzice ale i panie wychowawczynie. Dzieci ogromnie przeżywały swoje występy, tym bardziej, że dla niektórych z nich, tych najmłodszych, z grupy „Żółtych Kropelek” był to pierwszy publiczny pokaz tego rodzaju.

Zapraszamy do przedszkola Kropelka 2

Dzień Babci 2013

Pasowanie na Przedszkolaka

Warsztaty plastyczne

Wycieczka do zoo

Przedszkolny teatrzyk pt. "Przygody Zająca Poziomki"

Piknik twórczy

Przedszkolny teatrzyk pt. "O niegrzecznym Filipku, zielonym ogonie, czarach i co z tego wynikło"

13.04.2012  Roczna kontrola uzębienia

Wycieczka

Teatrzyk dla dzieci

Wizyta w Kulkolandzie

Dzień Babci 2012

01.12.2011 odbyło się Pasowanie na Przedszkolaka:

24.10.2011przeprowadzone zostały zajęcia z Profilaktyki Próchnicy

Przy okazji profilaktyki maluchy przeszły kontrolę jamy ustnej, wszyscy rodzice dostali indywidualną informację o stanie uzębienia swoich pociech, każde z dzieci otrzymało dentystyczny prezent zachęcający do dbania o swoje ząbki.

Jednym z celów zajęć profilaktycznych był pierwszy kontakt dziecka z lekarzem dentystą w przyjaznej i ciepłej atmosferze, w znanym im miejscu. Żadne dziecko w naszym przedszkolu nie boi się dentysty i wszystkie dzieci lubią myć zęby.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego przedszkola i skorzystanie z oferty

Nasze przedszkole jest otwarte w godzinach: PN-PT 07:00 18:00