Dni Ligii OchronyPrzyrody

Dni Ligii Ochrony Przyrody - cały tydzień poświęcony był opiece nad zwierzętami i ich dokarmianiu. Każda grupa stworzyła swój karmnik do którego wsypujemy smakołyki dla ptaszków????. Odwiedził nas również Pan Mateusz z Krakowskiej Zieleni Miejskiej, opowiedział nam co nieco o ekologii oraz o tym jak zwierzęta radzą sobie zimą. Każdy przedszkolak otrzymał odznakę "zielonego bohatera". Dziękujemy za wizytę ????

Wycieczka do fabryki ciastek

Dziś wybraliśmy się na wycieczkę do fabryki ciastek Bahlsen w Skawinie.Nasze przedszkolaki oglądały proces powstawania słodyczy, prawdziwa hala produkcyjna i maszyny zrobiły na nas ogromne wrażenie. Mogliśmy spróbować pyszności które tam powstawały. Bardzo dziękujemy pani Marcie oraz wszystkim pracownikom za mile przyjęcie przedszkolaków oraz słodkie prezenty.

Dzień rurki

Dziś w naszym przedszkolu dzieciaki wykonywały ćwiczenia logopedyczne i oddechowe z wykorzystaniem słomek do picia. Wykonały pracę plastyczną oraz grały na rurkach bum bum. Było suuuper !!!

Świąteczny czas

W naszym Przedszkolu czujemy magię świąt. Przygotowywaliśmy ozdoby świateczne, każda grupa ubrała swoją choinkę. Grupa "niebieskie kropelki" przygotowała jasełka. Nasze maluszki zaprosiły rodziców na wspólne warsztaty bożonarodzeniowe, natomiast starszaki przedstawiły musical pt. "Królowa Śniegu".

Wizyta górnika

Dziś odwiedził nas Górnik z Kopalni soli w Wieliczce. Opowiedział o swojej pracy oraz zaprezentowal nam stroj galowy. Dzieci poznały historię sw Kingi. Hania mogła wcielić się w rolę krolowej i otrzmala wspanialy piercien od Leonarda Na zakończenie każdy przedszkolak dostał naklejkę oraz kolorowanki. Bardzo dziekujemy za wizytę