Akcja "Najlepszy klej"

Drodzy rodzice nasze przedszkole bierze udział w akcji "Najlepszy klej". Zachęcamy wszystkich do przyłączenia się i zbierania pustych tubek po kleju amos. Za każde 120 tubek , przedszkole otrzyma 30 szt kleju gratis .

Pasowanie na przedszkolaka

Dziś odbył się wielki dzień naszych maluchów!!! Żółte kropelki przygotowały piękny występ artystyczny i oficjalnie zostały pasowane na przedszkolaka przez panią dyrektor, otrzymały również pamiątkowe dyplomy. Starsze grupy zaśpiewały piosenkę oraz powiedziały wierszyk dla swoich młodszych kolegów. Zwieńczeniem tego dnia było rozstrzygnięcie konkursu "jesienne stworki". Każdy przedszkolak biorący udział w konkursie został nagrodzony. Naszym maluchom życzymy samych słonecznych dni w naszym przedszkolu

Odwiedził nas fizjoterapeuta

Dziś w naszym przedszkolu mieliśmy bardzo ciekawe spotkanie z Panią fizjoterapeutka z Kopalni Soli w Wieliczce. Podczas zajęć dowiedzieliśmy się, jak wAżne dla naszego zdrowia jest czyste powietrze, co to jest smog i jak powstaje oraz jak pracuje nasz układ oddechowy. Wykonywaliśmy ćwiczenia oddechowe przy pomocy piórek, wiatraków i balonów, które dzieciaki mogły zabrac do domu.

Dzień chleba

W piątek nasze przedszkolaki piekły bułeczki. Pani Ewa nasza kucharka pokazała dzieciom potrzebne produkty. Każde dziecko formowalo swój ciekawy kształt. Bułeczki były pyszne, zachęcamy wiec rodzicow do wspólnych wypieków z dziećmi, to świetna zabawa!!!!

Małopolski Przegląd Tańca Ludowego

W dniu dzisiejszym nasze najstarsze Zielone Kropelki brały udział w 18 Małopolskim Przeglądzie Tańca Ludowego. Konkurs ten odbył się w Ośrodku Kultury Norwida w Krakowie.
Dziewiętnastka naszych śmiałków dzielnie rywalizowała z dziećmi z aż dwudziestu przedszkoli!! Niestety w tym roku nie udało nam się przywieść nagrody głównej jaką była symboliczna krakowska czapka, ale mamy na nią wielka chrapkę i w przyszłym roku zawzięcie o nią powalczymy !!!