Warsztaty medyczne

18.10.2017r. - Dziś nasze przedszkolaki brały udział w warsztatach medycznych. Dzieci miały okazję dowiedzieć się jak udzielić pierwszej pomocy. Te ciekawe zajęcia poprzez zabawę nauczyczyły naszych milusińskich jak stać się małym ratownikiem.

Światowy dzień drzewa

Dzisiaj obchodziliśmy "Światowy Dzień Drzewa",z tej okazji przedszkolaki wybrały się na spacer do pobliskiego parku. Mieliśmy okazje przyjrzeć się rożnym gatunkom drzew, opowiedzieć o ich cechach charakterystycznych ( budowie liści, owocach jakie wydają ). Dzieci ze spaceru wróciły z pięknymi darami jesieni

Wycieczka do lasu

04.10 niebieskie i zielone kropelki były gośćmi w Nadleśnictwie Krzeszowice. Głównym celem naszej wycieczki było zapoznanie się z ekosystemem jakim jest las. Przechadzając się po lesie w towarzystwie pana leśniczego mogliśmy obserwować naturalny dom roślin i zwierząt. Poznawaliśmy przyrodę patrząc, słuchając i dotykając. Dzieci obejrzały różne okazy przyrodnicze takie jak liście, mrowisko, korę drzew, grzyby. Każdy starał się usłyszeć i zapamiętać jak najwięcej odgłosów. Niestety nie udało nam się spotkać żadnego dużego zwierza, jedynie małego żuka.

Dzień chłopaka

KAŻDY PRzEDSZKOLAK DOBRZE WIE, ŻE KIEDY WRZESIEŃ KOŃCZY SIĘ,OD NAJMŁODSZEGO AŻ PO STARSZAKA,WSZYSCY ŚWIĘTUJĄ DZIEŃ CHŁOPAKA!!!
W dniu dzisiejszym 29.09. 2017r.  we wszystkich grupach dziewczynki wręczyły chłopcom własnoręcznie wykonane upominki,złożyły im rownież serdeczne życzenia . Nie zabrakło także słodkiego poczęstunku , były rownież tańce, uściski i buziaki .

Dzieciaki sadzeniaki

W dniu dzisiejszym wspólnie z przedstawicielami sieci sklepów "Leroy Merlin" nasze przedszkolaki uczestniczyły w akcji "Dzieciaki Sadzeniaki". Pod czujnym okiem dorosłych, dzieci sadziły kolorowe wrzosy,które bedą pięknie się prezentowały na domowych parapetach!!