Zajęcia dodatkowo płatne

Dla chętnych dzieci, Przedszkole proponuje również:

Taniec towarzyski  – dzieci chętnie bawią się przy muzyce, więc dobrze jest poznać kilka podstawowych kroków, żeby wiedzieć jak można się w rytm muzyki poruszać.

Judo KODOKAN - sprzyja rozwinięciu zmysłu równowagi i rozciągnięciu ciała. Uczy szanować swoich przeciwników, a także rozwija umiejętność szybkiego, logicznego myślenia. Zajęcia Funny Judo to doskonała zabawa, ale również wprowadzenie najmłodszych w świat bezpieczeństwa, dyscypliny i pozytywnej rywalizacji.

Robotyka- rozwija kreatywność i dbałość o szczegóły, pozwala na poznanie świata najnowszej technologii, łączy wiedzę o technice z innymi przedmiotami nauczania oraz dobrą zabawę.

Balet- pozytywnie wpływa na równowagę, sylwetkę i postawę młodego człowieka. Jest świetnym sposobem na rozwinięcie zręczności, płynności ruchów i wdzięku.

Zajęcia sportowe z piłką prowadzone przez S C Victoria - raz w tygodniu. Celem zajęć jest rozwój koordynacji ruchowej poprzez gry i zabawy z piłką. Spotkania odbywają się na boisku sportowym orlik lub w sali gimnastycznej Przedszkola. Zajęcia prowadzą trenerzy WF.