Konkurs kolęd i pastorałek

GŁOSOWANIE

Zapraszamy do obejrzenia filmiku z KONKURSU KOLĘD I PASTORAŁEK oraz oczywiście do głosowania.

Regulamin Konkursu Kolęd i Pastorałek w Publicznym Przedszkolu Kropelka 2 pt. „Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi”

Organizatorzy:

Organizatorem konkursu jest Publiczne Przedszkole Kropelka 2. Koordynatorami konkursu są: Wiktoria Lekka, Katarzyna Kuś.

Cele:

• Rozwijanie wrażliwości muzycznej dzieci
  • Propagowanie działalności twórczej wśród dzieci w wieku przedszkolnym
  • Rozbudzenie w dzieciach chęci śpiewania kolęd i pastorałek Rozwijanie talentów muzycznych
  • Kształtowanie właściwych postaw podczas prezentacji wokalnej
  • Budzenie wiary we własne możliwości podczas wykonywania utworu.

Termin i miejsce:

Konkurs odbędzie się 11 grudnia o godzinie 10.00 w Publicznym Przedszkolu Kropelka 2 przy ulicy Borkowskiej 30. Zgłoszenia przyjmujemy do 4 grudnia poprzez wypełnienie karty zgłoszeniowej i wrzucenia do urny znajdującej się w holu przedszkola.

Uczestnicy:

Dzieci w wieku 3-6 lat zapisane do Publicznego Przedszkola Kropelka 2. Konkurs obejmuje tylko występy solowe dzieci w następujących kategoriach wiekowych:

• 3-4 latki
  • 5-6 latki

Zasady uczestnictwa:

• Uczestnicy wykonują jedną kolędę lub pastorałkę, łączny czas prezentacji nie powinien przekraczać 5 min.
  • Dopuszcza się akompaniament lub podkład muzyczny CD/MP3.
  • Organizatorzy zapewniają sprzęt do odtwarzania CD/ MP3.
  • Występy dzieci będą nagrywane i publikowane na stronie internetowej przedszkola i portalu społecznościowym Facebook, gdzie odbędzie się internetowe głosowanie.
  • Przewiduje się nagrody za pierwsze trzy miejsca w każdej grupie wiekowej oraz nagrody pocieszenia i dyplomy dla każdego uczestnika.

Pliki do pobrania: